Hledáme do našeho pracovního týmu kolegu či kolegyni na novou pracovní pozici Projektový manažer - příprava žádostí o dotace, kontrola realizace projektů dotovaných z dotací a jejich proplacení. Výhodou pracovní pozice je její pracovní doba, flexibilita, homeoffice, kvalitní práce.

Nová pracovní pozice - Projektový manažer:
Náplň práce:
• Analýza dotačních titulů a výběr vhodných dotací
• Zpracování žádostí o dotace u EU, mezinárodních i národních programů
• Řízení projektů v období realizace a udržitelnosti projektů
• Komunikace s klienty a státní správou

Požadujeme:
• Vysokoškolské vzdělání (i pro absolventy)
• Praxi v oblasti přípravy dotačních žádostí výhodou
• Vynikající komunikační dovednosti
• Flexibilitu, samostatnost a zodpovědnost, kreativitu,

Nabízíme:
• Zajímavou tvůrčí práci v příjemném kolektivu
• Komunikace s majiteli firem o investicích
• Výhodná pracovní doba od 8-15 hod
• Home office (pátek) a dle potřeby

Pošlete mi prosím svůj profesní životopis či email:
Ing. Kateřina Procházková
+420 602 566 574