V rámci doplnění počtu našeho projektového týmu hledáme novou kolegyni/kolegu na pozici projektového manažer - příprava žádostí o dotace. Pozice nabízí velmi příjemné podmínky, proto je vhodná pro širokou škálu zájemců.

Náplň práce:

  • Zpracování žádostí o dotace včetně relevantních příloh
    • Řízení projektů v období realizace a udržitelnosti projektů
    • Komunikace s klienty
    • Komunikace s řídícími a zprostředkujícími orgány

Požadujeme:

  • Vysokoškolské vzdělání, vhodné i pro absolventy
    • Praxi v oblasti přípravy dotačních žádostí VÝHODOU
    • Vynikající komunikační dovednosti
    • Flexibilitu, samostatnost a zodpovědnost, kreativitu, vysoké pracovní nasazení, psychickou odolnost
    • Ochotu učit se novým věcem

Nabízíme:

  • Zajímavou tvůrčí práci v mladém kolektivu
    • Rozšíření praktických zkušeností v oblasti dotačního poradenství
    • Místo výkonu práce Praha 9

Termín nástupu:
Ihned (dle domluvy)

Kontakt:
Ing. Kateřina Procházková
+420 602 566 574