INFO: +420 724 377 412 | dotace@granty-dotace.cz

Stále je čas na 80% dotaci na FVE


Dovolte mi Vás dnes oslovit s aktuální - vyhlášenou dotační výzvou na instalaci fotovoltaických systémů a instalace fotovoltaických systémů včetně akumulace elektrické energie pro vlastní spotřebu podniku. Dotace až do výše 80% způsobilých výdajů, místo realizace mimo území hl. města Prahy s dotací od 2 mil Kč do 50 mil Kč.

Dotace pro cestovní ruch


Připojte se do další výzvy na podporu cestovního ruchu. Dotace je poskytnuta ve výši 50% z investice. A pokud máte záměr, který nelze z dotací podpořit např. rozšíření či rekonstrukce ubytovacích kapacit, je zde ještě jiná možnost financování – bezúročný úvěr.

Dotace na úpravu bioplynu na metan


O dotaci mohou zažádat malé, střední či velké podniky, včetně těch, které jsou vlastněné až ze 100 % veřejným sektorem. Podporovanými aktivitami jsou technologie na úpravu bioplynu na biometan a jeho vtláčení do distribuční sítě pro vlastní potřebu nebo jeho plnění v rámci místní infrastruktury (například plnění lahví, CNG vozidel apod.).

Stavět s bezúročným úvěrem?


O jakém úvěru mluvíme? Jedná se o bezúročný úvěr. Zvýhodněné úvěry jsou určené na zahájení či rozvoj stávajícího podnikání. Projekty lze realizovat kdekoliv na území ČR kromě hlavního města Prahy, musí být spolufinancovány komerčním úvěrem. Podporované jsou i rodinné firmy. 

podnikatelka

Grant Consulting a.s.

je specializovanou společností působící v oblasti dotační politiky Evropské unie a státu.

Žijeme v souladu s dotacemi.

    

Kontakt

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat

dotace@granty-dotace.cz
  +420 724 377 412
 
Grant Consulting a.s.
Technologický park Běchovice
Podnikatelská 553
190 11 Praha 9